MED MED

Poradnia to przede wszystkim zespół oddanych sprawie lekarzy specjalistów.

medmed-logo.jpg

Kluczowe jest dla nas połączenie wiedzy naukowej z praktyką lekarską, dlatego swoją przewagę budujemy na doświadczeniu i odpowiednim podejściu do pacjentów.

Nasi lekarze

Korzystając z naszej Poradni, masz pewność, że Twoim zdrowiem zajmą się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Poznaj naszych lekarzy:

znanylekarz.png
logo_nfz.jpg

Lek. med. KINGA KUCZYŃSKA – lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pracowała w ZOZ Łódź Bałuty

i SZOZ Gruźlicy i Chorób Płuc w Łodzi. W 2000 roku z myślą o podnoszeniu jakości usług dla pacjentów założyła Poradnię Pulmonologiczną , która obecnie działa w ramach SNZOZ MED. MED Sp. z o. o przy ul. Brzechwy. Dziś poradnia świadczy około 1500 porad miesięcznie. Szczególne zainteresowania – badania spirometryczne, POCHP, choroby śródmiąższowe. Członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i European Respiratory Society.

„Dobro pacjenta jest najważniejsze!”

ANNA KLIMECKA

EKG/SPIROMETRIA

NATALIA ORZECHOWSKA REJESTRACJA

EWA WALCZAK

PILĘGNIARKA

znanylekarz.png
logo_nfz.jpg

Lek. med. GRAŻYNA SKOMIAŁ – lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wieloletnia pracownica SZOZ Gruźlicy i Chorób Płuc w Łodzi gdzie zdobywała swoje doświadczenie jako specjalista, od wielu lat konsultant w poradniach pulmonologicznych. Od dłuższego czasu związana z SNZOZ MED MED w Łodzi. Lekarz o wyjątkowym doświadczeniu w zakresie leczenia chorób gruźlicy i chorób płuc, interpretacji badań radiologicznych. Skromna i oddana swojemu powołaniu. 

„Moja praca to także moja pasja, dlatego moi pacjenci mogą liczyć na moją pomoc w każdej sytuacji. Zawsze staram się poświęcić im jak największą ilość czasu.”

znanylekarz.png
logo_nfz.jpg

Dr hab. n. med. DAMIAN TWOREK – lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, adiunkt w Klinice Pneumonologii Ogólnej i Onkologicznej UM w Łodzi. Odbył staże naukowe w Holandii, Belgii, Kanadzie. Autor  szeregu prac naukowych dotyczących patomechanizmów astmy i POCHP. Łączy pracę naukową z praktyką lekarską, zajmuje się leczeniem astmy, POCHP i raka.

Członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc I European Respiratory Society.

„W mojej pracy największy nacisk kładę na szeroki wywiad medyczny z pacjentem. Tylko to w połączeniu ze specjalistycznymi badaniami, pozwala na postawienie precyzyjnej diagnozy i odpowiednie dobranie terapii.”

znanylekarz.png
logo_nfz.jpg

Lek. med. JOANNA KOSIŃSKA - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc 

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Zdobywała doświadczenie w szerokoprofilowych oddziałach wewnętrznych wojewódzkich szpitali specjalistycznych (Szczecin, Warszawa, Łódź). Od 2014 roku praktykuje również w ambulatoryjnej opiece pulmonologicznej, prowadząc pacjentów z przewlekłymi chorobami płuc. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz European Respiratory Society. Łączy swoje doświadczenie internistyczne i pasję do pulmonologii, zapewniając kompleksową opiekę swoim pacjentom.

„Moim zdaniem, zawód lekarza związany jest z nieustanną nauką. Staram się stale poszerzać swoją wiedzę i uczestniczyć w branżowych wydarzeniach, tak, by zagwarantować moim pacjentom jak najwyższą jakość usług.”

znanylekarz.png

Dr n. med. DOROTA KIERSZNIEWSKA - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista alergolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Kwalifikacje zawodowe zdobyła w Klinice Pneumonologii i Alergologii. Obecnie jest pracownikiem Kliniki Chorób Wewnętrznych Astmy i Alergii. Na co dzień zajmuje się pacjentami z alergicznym nieżytem nosa, atopowym zapaleniem skóry, astmą (w tym astmą ciężką wymagającą leczenia biologicznego), pokrzywką, obrzękiem naczynioruchowym, nadwrażliwością na leki, uczulonymi na jad owadów błonkoskrzydłych, mastocytozą. Nieodłączną częścią jej praktyki zawodowej jest odczulanie pacjentów. 

www.kierszniewska.pl

„Nigdy nie traktuję moich pacjentów »podręcznikowo«. Zawsze staram się poznać wszystkie okoliczności wystąpienia objawów chorobowych. Personalizacja to podstawa prowadzonego przeze mnie leczenia.”

 
 
 
 
 
znanylekarz.png

Dr n. med. JOANNA MIŁKOWSKA

- DYMANOWSKA - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Mam 16-letnie doświadczenie w pracy jako specjalista chorób wewnętrznych i chorób płuc.  Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu wszystkich chorób układu oddechowego, a szczególnie POCHP, chorób śródmiąższowych np. włóknienia płuc, sarkoidozy oraz chorób układowych, w których zajęte są płuca i drogi oddechowe. Moim zainteresowaniem jest także wprowadzanie nowych technologii w leczeniu chorób płuc. W styczniu 2019 obroniłam doktorat, którego tematem było zastosowanie telemedycyny w leczeniu POCHP. Jestem aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (ERS) oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc PTChP).

„Medycyna, a szczególnie pulmonologia to moja pasja życiowa. ”

 

Lek. med. JOANNA SUT-MURAWA - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych zrealizowałam w Szpitalu im. św. Jana Bożego w Łodzi. Następnie, wiedzę w zakresie chorób płuc zdobywałam pracując w Oddziale Pulmonologii i Chemioterapii Nowotworów Płuc NZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Zajmowałam się tam przede wszystkim diagnostyką oraz leczeniem onkologicznym chorych z nowotworami płuc. Prowadziłam tam również pacjentów z innymi chorobami pulmonologicznymi (diagnostyka gruźlicy układu oddechowego, choroby opłucnej, choroby śródmiąższowe płuc, takie jak sarkoidoza czy włóknienie płuc, zapalenie płuc, astma oskrzelowa, POCHP, przewlekła niewydolność oddechowa). Obecnie kontynuuję moją pracę w ambulatoryjnej opiece pulmonologicznej w Poradni Chorób Płuc NZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi oraz w SNZOZ Med. Med. Ponadto, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i European Respiratory Society.

"Najważniejsze w relacji z pacjentem jest dla mnie wzajemne zaufanie. Wierzę, że dokładne wyjaśnienie pacjentowi istoty jego choroby oraz celu leczenia, pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta oraz współpracę z lekarzem”.

Kontakt z Przychodnią Med Med:

SNZOZ "MED MED" w Łodzi

ul. BRZECHWY 7A

tel.: +48 502 335 684

 

e-mail: poradnia@med-med.pl