Przychodnia pulmonologiczna 

SNZOZ "MED MED" powstała z myślą o zdrowiu i komforcie pacjentów cierpiących na choroby układu oddechowego.

medmed-logo.jpg

Założona w 2000 roku przez pulmonolog dr Kingę Kuczyńską, świadczy kompletne usługi związane z diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego. Podstawowym celem naszej poradni jest zapewnienie każdemu pacjentowi łatwego dostępu do szybkiej diagnostyki i skutecznego leczenia. Poradnia „MED MED” to miejsce przyjazne, w którym Pacjent zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu.

Współpracujący z nami lekarze to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu takich chorób jak astma, POCHP czy nowotwory płuc. Pogłębianie i rozwijanie wiedzy medycznej jest dla nas niezwykle ważne, dlatego stale uczestniczymy w konferencjach naukowych, zjazdach i szkoleniach. Od lat budujemy zaufanie wśród naszych pacjentów – obecnie przychodnia obejmuje swoją opieką ponad 8 tys. osób.

Specjalizacja

Wiodąca poradnia naszej przychodni – poradnia chorób płuc – pracuje w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ponadto, nasi lekarze oferują możliwość skorzystania z wizyty prywatnej. Współpracujemy także z ośrodkami radiodiagnostycznymi i wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym w regionie łódzkim. Pacjentom, którzy tego wymagają, oferujemy wizyty domowe oraz leczenie tlenem w warunkach domowych.

Masz duszność?

Brakuje ci powietrza?

Szybko się męczysz?

Masz problemy z oddychaniem?

Twój oddech stał się świszczący?

Palisz tytoń?

Masz uporczywy kaszel, który utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiadasz „TAK”, nie czekaj – umów się na wizytę. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Twoja codzienność nie musi wiązać się z dyskomfortem. Nasi specjaliści zrobią wszystko, by poprawnie zdiagnozować Twoją dolegliwość i natychmiast podjąć odpowiednie leczenie. Zgłoś się do nas także, jeśli jesteś nałogowym palaczem – pomożemy Ci na dobre rozstać się z niezdrowym nałogiem i wzmocnić Twój układ oddechowy.

logo_nfz.jpg

Poradnia od początku powstania współpracuje z NFZ i ma podpisany kontrakt na porady w zakresie leczenia chorób płuc i gruźlicy. Obecnie udzielamy ok. 1200 świadczeń miesięcznie.

Warunkiem przyjęcia do poradni jest skierowanie do poradni chorób płuc. 


 

Realizujemy porady w trybie standardowym (czas oczekiwania wynosi około 6 tyg. dla pacjenta pierwszorazowego) oraz trybie pilnym (skierowania „pilne” są kwalifikowane do przyjęcia przez naszych lekarzy, czas oczekiwania w stanach zagrażających zdrowiu i życiu wynosi od 0 do 7 dni).

 

WAŻNE: Na konsultacje prosimy przynosić dotychczasową dokumentację medyczną (tj. karty wypisowe ze szpitala, badania wykonane w POZ, wcześniejsze prześwietlenia klatki piersiowej, spis przyjmowanych leków).

 

WAŻNE: skierowanie należy dostarczyć osobiście lub pocztą w ciągu 14 dni od daty zapisu.

Na konsultację można zapisać się osobiście lub telefonicznie.

Lokalizacja

Poradnia mieści się przy ul. Brzechwy 7A  (róg Tatrzańskiej i Przybyszewskiego) w dzielnicy Widzew w Łodzi. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego MPK (przystanek Przybyszewskiego – Tatrzańska). Dojedziesz do nas liniami tramwajowymi nr 7A i 7B oraz liniami autobusowymi nr 55A, 55B, 70, 75A, 75B, 75C, 96B, 96C. W bezpośrednim sąsiedztwie przychodni znajduje się apteka.

Kontakt z Przychodnią Med Med:

SNZOZ "MED MED" w Łodzi

ul. BRZECHWY 7A

tel.: +48 502 335 684

 

e-mail: poradnia@med-med.pl