Poradnia MED MED to przede wszystkim zespół oddanych sprawie lekarzy specjalistów.

Kluczowe jest dla nas połączenie wiedzy naukowej z praktyką lekarską, dlatego swoją przewagę budujemy na doświadczeniu i odpowiednim podejściu do pacjentów.

Współpracujący z nami lekarze to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu takich chorób jak astma, POCHP czy nowotwory płuc. Pogłębianie i rozwijanie wiedzy medycznej jest dla nas niezwykle ważne, dlatego stale uczestniczymy w konferencjach naukowych, zjazdach i szkoleniach. Od lat budujemy zaufanie wśród naszych pacjentów – obecnie przychodnia obejmuje swoją opieką ponad 8 tys. osób.

Lek. med. Kinga Kuczyńska - Med Med

Lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pracowała w ZOZ Łódź Bałuty i SZOZ Gruźlicy i Chorób Płuc w Łodzi. W 2000 roku z myślą o podnoszeniu jakości usług dla pacjentów założyła Poradnię Pulmonologiczną, która obecnie działa w ramach SNZOZ MED. MED Sp. z o. o przy ul. Brzechwy. Dziś poradnia świadczy około 1500 porad miesięcznie. Szczególne zainteresowania – badania spirometryczne, POCHP, choroby śródmiąższowe. Członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i European Respiratory Society.

 

"Dobro pacjenta jest najważniejsze!"


Godziny pracy:

Poniedziałek: 11:00 - 14:00
Wtorek:
10:00 - 13:30
Środa:
9:00 - 14:30
Czwartek:
10:00 - 14:00
Piątek:
9:00 - 14:00

Lek. med. Grażyna Skomiał - Med Med

Lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wieloletnia pracownica SZOZ Gruźlicy i Chorób Płuc w Łodzi, gdzie zdobywała swoje doświadczenie jako specjalista, od wielu lat konsultant w poradniach pulmonologicznych. Od dłuższego czasu związana z SNZOZ MED MED w Łodzi. Lekarz o wyjątkowym doświadczeniu w zakresie leczenia chorób gruźlicy i chorób płuc, interpretacji badań radiologicznych. Skromna i oddana swojemu powołaniu. 

 

„Moja praca to także moja pasja, dlatego moi pacjenci mogą liczyć na moją pomoc w każdej sytuacji. Zawsze staram się poświęcić im jak największą ilość czasu.”

 

Godziny pracy:

Poniedziałek: 9:00 - 14:00
Wtorek:
13:00 - 18:00
Środa:
9:00 - 15:00
Czwartek:
13:00 - 18:00
Piątek:
9:00 - 15:00

Anna Klimecka - Med Med
Anna Klimecka

EKG/Spirometria

Doktor Królak-Nowak Katarzyna:
Doktor Królak-Nowak Katarzyna:

Godziny pracy:

Czwartek: 8:30 - 13:30

 

 

Logo Med Med
Ewa Wasiela

Technik spirometrii