Logo Med Med

Łódzkie Centrum Pulmonologii MEDMED 

Diagnostyka, leczenie oraz profilaktyka chorób układu oddechowego.

 

MEDMED został założony w 2000 roku przez dr Kingę Kuczyńską – lekarza specjalistę pulmonologa z wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie leczenia chorób płuc. Od tamtej pory, przychodnia świadczy kompletne usługi związane z diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego.

Zdjęcie Kinga Kuczyńska - Med Med

Lek. med. KINGA KUCZYŃSKA
Lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc

Misją działania MEDMED jest zapewnienie Pacjentom jak najlepszej i najbardziej kompleksowej opieki medycznej związanej z układem oddechowym, zarówno w okresie zdrowia jak i choroby. Nasze praktyki są ukierunkowane są przede wszystkim na zapewnienie wysokiej jakości usług, a także budowanie długotrwałych, partnerskich relacji z naszymi Pacjentami i ich rodzinami, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Wierzymy, iż zapobieganie chorobom i promowanie zdrowego stylu życia to wybór, którego dokonują wszyscy świadomi ludzie, chcący cieszyć się swoim zdrowiem do późnej starości. 
 
Wizją naszej przychodni jest natomiast zostać poradnią specjalistyczną pierwszego wyboru, dostarczającą naszym Pacjentom opiekę zdrowotną, jakiej oczekujemy dla własnej rodziny. Nasi specjaliści dysponują wiedzą kliniczną na najwyższym poziomie, na której opiera się realizowana diagnostyka oraz konsultacje lekarskie.

Nasze wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy to:
Symbol jakości - Med Med
Jakość

Osiągamy i utrzymujemy najwyższe standardy, stale mierząc i dążąc do polepszania naszych wyników.

Żarówka - symbol innowacji - Med Med
Innowacja

Z zadowoleniem przyjmujemy zmiany, zachęcamy do podejmowania korzystnych zmian i nieustannie poszukujemy lepszych, skuteczniejszych sposobów osiągania naszych celów.

Puzzle - Praca zespołowa - Med Med
Praca zespołowa

Współpracujemy i dzielimy się wiedzą, aby przynosić korzyści Pacjentom i ich rodzinom. 

Postać lekarza - usługa - Med Med
Usługa

Staramy się przekraczać oczekiwania naszych Pacjentów w zakresie świadczonych usług.

Złączone dłonie - integralność - Med Med
Integralność

Przestrzegamy wysokich zasad moralnych i standardów zawodowych, zobowiązując się do uczciwości, poufności, zaufania, szacunku i przejrzystości.

Dłonie - Med Med
Empatia

Wykazujemy nasze zaangażowanie w opiekę na najwyższym poziomie, zapewniając wspierające środowisko dla naszych Pacjentów i ich rodzin.

Zakres usług

Wiodące usługi naszej przychodni związane są z szeroko pojętymi chorobami układu oddechowego. Współpracujemy także z ośrodkami radiodiagnostycznymi i wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym w regionie łódzkim. Pacjentom, którzy tego wymagają, oferujemy wizyty domowe oraz leczenie tlenem w warunkach domowych.

  • Chorowałeś na COVID-19?
  • Masz duszność?
  • Brakuje Ci powietrza?
  • Szybko się męczysz?
  • Masz problemy z oddychaniem?
  • Twój oddech stał się świszczący?
  • Palisz tytoń?
  • Masz uporczywy kaszel, który utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie?

 

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiadasz „TAK”, nie czekaj – umów się na wizytę. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Twoja codzienność nie musi wiązać się z dyskomfortem. Nasi specjaliści zrobią wszystko, by poprawnie zdiagnozować Twoją dolegliwość i natychmiast podjąć odpowiednie leczenie. Zgłoś się do nas także, jeśli jesteś nałogowym palaczem – pomożemy Ci na dobre rozstać się z niezdrowym nałogiem i wzmocnić Twój układ oddechowy.

W Poradni MED MED możesz liczyć na profesjonalną konsultację medyczną zakończoną skierowaniem na niezbędne badania, zabiegi i terapię. Specjalizujemy się w chorobach układu oddechowego. Nasi lekarze to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Konsultacje pulmonologiczne
Konsultacje pulmonologiczne
Spirometria
Spirometria
Badanie EKG
Badanie EKG
Gazometria
Gazometria
Pulsoksymetria
Pulsoksymetria
Domowe leczenie tlenem
Domowe leczenie tlenem
Pakiety COVID-19
Pakiety COVID-19