Konsultacje pulmonologiczne

prywatne

wizyty

na NFZ

wizyty

medmed-logo.jpg

W naszej Poradni możesz umówić się na wizytę u lekarza pulmonologa zarówno prywatnie, jak i w ramach świadczeń oferowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Obszerna konsultacja pulmonologiczna jest podstawą prawidłowego rozpoznania choroby i dobrania odpowiedniego leczenia, a także zalecenia profilaktyki. W naszej Poradni udzielamy również porad antynikotynowych i organizujemy badania wczesnego wykrywania astmy, POChP. 

Podczas konsultacji pulmonologicznej diagnozuje się choroby układu oddechowego, tj.:

choroby tchawicy

choroby oskrzeli

choroby płuc

Kiedy zgłosić się do pulmonologa?

Do lekarza pulmonologa warto zgłosić się w przypadku wszystkich wątpliwości związanych z prawidłowym funkcjonowaniem układu oddechowego. Nie należy lekceważyć żadnych objawów, takich jak przedłużający się kaszel, odkrztuszanie, krwioplucie, nawracające infekcje, chrapanie. Dolegliwości często mogą być objawem poważnych chorób, np.  raka płuca, POCHP, włóknienia płuc, bezdechu sennego. 

 

Zapraszamy do naszej Poradni, również w przypadku zdiagnozowania zmian i nieprawidłowości w prześwietleniu klatki piersiowej (RTG klatki piersiowej)!

Najczęstsze dolegliwości zgłaszane podczas konsultacji pulmonologicznych to: 

przewlekły kaszel

odkrztuszanie

krwioplucie

uczucie ucisku

w klatce piersiowej

szybkie męczenie się

(tzw. „zadyszka”)

nawracające infekcje

nawracające zapalenie płuc

problemy ze złapaniem oddechu

spłycony oddech

brak powietrza

chrapanie

inne zaburzenia oddychania

Lokalizacja

Poradnia mieści się przy ul. Brzechwy 7A  (róg Tatrzańskiej i Przybyszewskiego) w dzielnicy Widzew w Łodzi. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego MPK (przystanek Przybyszewskiego – Tatrzańska). Dojedziesz do nas liniami tramwajowymi nr 7A i 7B oraz liniami autobusowymi nr 55A, 55B, 70, 75A, 75B, 75C, 96B, 96C. W bezpośrednim sąsiedztwie przychodni znajduje się apteka.

Kontakt z Przychodnią Med Med:

SNZOZ "MED MED" w Łodzi

ul. BRZECHWY 7A

tel.: +48 502 335 684

 

e-mail: poradnia@med-med.pl